Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Lyžiarske strediská Vyšná Boca

Priamo v obci sa nachádza Ski centrum Bačova Roveň, ktorá ponúka upravené, umelo zasnežované trate s nočným lyžovaním pre zdatných lyžiarov ako aj pre začiatočnikov. Samozrejmosťou je ski servis s požičovňou kompletnej lyžiarskej výstroje. Ski centrum ponúka dva lyžiarske vleky o dlžke 800 m plus detský o dlžke 140 m.

ski centrum bacova roven.jpg

viac na:  www.bacovaroven.sk
 

Približne 3 km od obce Vyšná Boca poskytne svoje služby Ski centrum Čertovica zo šiestimi lyžiarskými vlekmi, upravenými, umelo zasnežovanými traťami ako aj ski servisom a požičovňou. V obci a jej blízkom okolí sa nachádzajú bežecké trate v rôznych dlžok a náročností. Nadšenci skialpinizmu majú možnosť vyšliapať na okolité vrchy (Lajštroch, Rovná Hoľa). 

ski čertovica.jpg

viac na:  www.skicertovica.sk


Lyžiarske stredisko*** STIV Čertovica. Dvojica lyžiarskych vlekov je situovaná na južnej strane dvojvrcholu Rovienky – Lajštroch (1.252 - mnm). Veľký vlek (TATRAPOMA H100) v dĺžke 450m ponúka možnosť lyžovania či snowboardingu na dvoch zjazdovkách strednej obtiažnosti. Malý vlek (EPV 300) v dĺžke 120m s k tomu prislúchajúcou zjazdovkou ľahkej obtiažnosti je určný deťom a začiatočníkom. Zjazdovky sú denne mechanicky upravované (SPV) a mechanicky zasnežované (snežné tyče Gemini). Vyznávačov zimných športov lákajú predovšetkým upravené zjazdovky zaliate slnkom, minimálne až žiadne čakacie doby a okulahodiaca okolitá krajina pokrytá snehom. 

lyziarske stredisko Certovica.jpg

viac na:  www.certovica.sk 


 

 


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka